Про компанію

ТОВ “Тандем ЛТД”

- одне з провідних підприємств України з виробництва тканої поліпропіленової тари і упаковки.

На підприємстві здійснюється повний цикл виробництва: від сировинних гранул до готових виробів.

Підприємство було засноване в 1993 році. Інтенсивний розвиток виробництва пов’язане з придбанням інноваційного обладнання австрійської фірми «Starlinger» для виготовлення поліпропіленової упаковки. В даний час під торговою маркою «Кіївполіпак’S» підприємство випускає різноманітну продукцію, яка користується великим попитом у вітчизняних і зарубіжних споживачів.

Сучасне обладнання, постійний розвиток і вдосконалення технологій, високий професійний рівень персоналу чисельністю 350 фахівців, дозволяє нам випускати якісну продукцію, яка задовольняє найвищі вимоги замовників. Досвідчені менеджери проконсультують Вас щодо продукції, що випускається нами продукції, допоможуть у виборі оптимальної упаковки для Вашого товару з урахуванням всіх вимог і побажань.

Вся продукція ТОВ «Тандем ЛТД» проходить сертифікацію. На підприємстві впроваджена система забезпечення якості відповідно до вимог ISO 9001.

Ми пропонуємо тару нового покоління, яка відповідає європейським стандартам.

.

Продукція

Асортимент продукції, що випускається досить широкий: від поліпропіленових тканин різних щільності і ширини, ламінованих з однієї або двох сторін і не ламінованих, мішків найрізноманітніших розмірів конструкцій з повнокольоровим (до 6 кольорів) друком і без нього, а також м’яких контейнерів «біг-бег» та інших виробів з поліпропіленової тканини.

За бажанням і вимогою замовника мішки можуть бути найрізноманітніші: відкриті і клапанні, плоскі і коробкообразний, перфоровані або, навпаки, з супернадійні захистом від проникнення вологи. Крім того, мішки можуть мати різне забарвлення і багатобарвну флексопечать.

Також виробляємо сітчасті мішки, які ідеально підходять для упаковки овочів та фруктів.

Для потреб будівельної галузі та агробізнесу освоєно виробництво поліпропіленових тканин і ламінованих полотен – з прекрасною експлуатаційною якістю, стійких до впливу ультрафіолетових променів, дихаючих (завдяки поверхневої мікроперфорації) або паро- та вологонепроникних, еластичних і в той же час міцних на розрив.

.

Клієнти

Основними споживачами товарів марки “Kievpolypak’S” є підприємства хімічної та харчової промисловості, виробники цементу, комбікормів, мінеральних добрив та інших сипучих матеріалів. Нашу продукцію гідно оцінили найбільші компанії не тільки в Україні, але й за кордоном.

Підпокрівельна плівка під торговою маркою “Kievpolypak’S” реалізується населенню через будівельні магазини торгової мережі “Епіцентр”.