/sites/default/files/slider-1.jpg
Лідер галузі

поліпропіленової тари та упаковки

/sites/default/files/slayd_02_non_text_1_0.jpg
Повний цикл виробництва:

від гранули до готового виробу

/sites/default/files/slayd_03_non_text_1_1.jpg
Єдиний виробник

коробкоподібних мішків в Україні

Про компанію

ТОВ «Тандем ЛТД»

— виробник поліпропіленової тари та упаковки в Україні, що діє під торговою маркою Kievpolypak’S. Підприємство було засноване в 1993 році і вже більше 10 років є лідером в своєму сегменті ринку.

Сучасне обладнання, безперервний розвиток і вдосконалення технологій, а також високий професіоналізм співробітників в кількості 350 фахівців дозволяють нам виробляти товари високої якості, що задовольняють високі вимоги замовників. Досвідчені менеджери пропонують споживачам консультації по виготовленій нами продукції і допомагають знайти оптимальне рішення по упаковці для ваших товарів, враховуючи всі вимоги та побажання.

Всі продукти ТОВ «Тандем ЛТД» сертифіковані. На підприємстві впроваджена система контролю якості відповідно до вимог ISO 9001.

Ми пропонуємо упаковку нового покоління, що відповідає європейським стандартам.

Продукція

Асортимент продукції досить широкий: від поліпропіленових тканин різної щільності і ширини до ламінованих (з одного або двох сторін) і неламінованих мішків з конструкціями різних розмірів з повнокольоровим (до 6 кольорів) друком і без нього, а також до біг-бегів та інших виробів з поліпропіленової тканини.

За бажанням і запитом замовників мішки можуть варіюватися: відкриті і клапанні, плоскі і коробкоподібні, перфоровані або, навпаки, з дуже надійним захистом від проникнення вологи. Крім того, мішки можуть бути різного кольору і мати багатокольоровий флексодрук. Плоскі мішки можуть бути заламіновані за допомогою БОПП/ПЕТ плівки з високоякісним повнокольоровим флексографічним або ротогравюрним друков (до 10 кольорів).

Також підприємство виробляє сітчасті мішки, які ідеально підходять для упаковки фруктів та овочів.

Для будівельних і сільськогосподарських цілей було створено виробництво поліпропіленових ламінованих тканин, що володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками, стійких до ультрафіолетових променів, дихаючих (завдяки поверхневої мікроперфорації) або паро-/водонепроникних, в той же час еластичних і міцних на розрив.

Клієнти

Основними споживачами продукції торгової марки Kievpolypak’S є підприємства хімічної та харчової промисловості, виробники цементу, кормів для тварин, мінеральних добрив та інших сипучих матеріалів. Наші продукти були високо оцінені найбільшими компаніями не тільки в Україні, а й за кордоном.

Підпокрівельні плівки торгової марки Kyivpolypak’S продаються населенню в будівельних магазинах торговельної мережі “Епіцентр”.